Ulaşım

Türk Hava Yolları. Pegasus Atlas jet, Onur Air Bora jet, Anadolu jet havayolları ile Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul-Atatürk. İstanbul-Sabiha Gökçen, İzmir, Kayseri, Trabzon olmak üzere Türkiye nin 11 şehrinden direkt Kuzey Kibris-Ercan Havalimanina seferler düzenlenmektedir. Travelplan olarak sizlere daha iyi fiyat avantaj sağlamak için başta Pegasus Hava Yollari ve diğer uçak brokerleri ile koltuk garanti anlaşmalar yapilmiştir. Gruplarinza özel sistem fiyatlarinin çok altinda size fiyat avantaj sunuyoruz. Ayrica Corendon, Pegasus, Sunexpress ve Free bird hava yolları ile kapalı grup organizasyonlarinda charter uçuş anlaşmalarimiz da bulunmaktadir.

Havayollarının Kıbrıs Uçuş Destinasyonları
Pegasus

Ankara, Adana, Antalya, Gaziantep, Hatay, İstanbul - Sabiha Gökçen, İzmir

Türk Hava Yolları
İstanbul-Atatürk, İstanbul-Sabiha Gökçen

Atlasjet
Adana, İstanbul-Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir

Anadolu Jet
Ankara, Hatay

Borajet
Adana, Antalya, Bursa, Hatay, İstanbul-Sabiha Gökçen, Kayseri, Trabzon

 

 

 

 

 

 

Misyonumuz
  Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak. 
 
E- Katalog
Önsöz
  Incoming ve Incentive sektöründe profesyonel, dinamik, kaliteli ve akılcı hizmetin adresi... 

A'dan Z'ye ihtiyacınız olan tüm hizmetler için tam kapsamlı ve sizi düşünen bir iş parteneri arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. 
İş Tanımı
  Kuzey Kıbrıs'ta toplantı, kongre, seminer ve fuar organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaç olduğunuz anlarda size ve katılımcılarınıza destek olmak yanında ulaşım, konaklama ve diğer tüm hizmetlerimiz ile etkinliğinizi sorunsuz gerçekleştirmek.
© 2014 Copyright Travelplan - All Rights Reserved