Transfer

Evinizden ayrıldığınızda başladığınız tatiliniz alan ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor.


Ercan, Atatürk, Sabiha Gökçen, Esenboğa, Antalya ve bir çok havalimanlarından konaklayacağınız tesise kadar özel ve ekonomik transfer hizmetleri bulunuyor. Bir veya birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transferlerin yanısıra, özel transferde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis ediliyor. Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

 

 

 

 

Misyonumuz
  Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak. 
 
E- Katalog
Önsöz
  Incoming ve Incentive sektöründe profesyonel, dinamik, kaliteli ve akılcı hizmetin adresi... 

A'dan Z'ye ihtiyacınız olan tüm hizmetler için tam kapsamlı ve sizi düşünen bir iş parteneri arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. 
İş Tanımı
  Kuzey Kıbrıs'ta toplantı, kongre, seminer ve fuar organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaç olduğunuz anlarda size ve katılımcılarınıza destek olmak yanında ulaşım, konaklama ve diğer tüm hizmetlerimiz ile etkinliğinizi sorunsuz gerçekleştirmek.
© 2014 Copyright Travelplan - All Rights Reserved